Author: l***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 非常快速的購物體驗,有甚麼問題也會回答的賣家,我覺得其實可以,東西包裝簡單但不馬虎,下次再購買。
顏色: 彩色 | 尺寸: T4.2 | 1 photo(s)
Price: HK$29.00
T3
T4.2
T4.7
| Material | Aluminum |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Light Source | LED Lights |
| Color | Multicolor |
| Power | 5W |
| Color Temperature | 6000K |
| Voltage | 12V |
| Type | Bulbs(LED) |
| Lumens | 2000LM |
| Batteries Included | No |
| SKU | sq25081364920324652 |
Author: l***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 非常快速的購物體驗,有甚麼問題也會回答的賣家,我覺得其實可以,東西包裝簡單但不馬虎,下次再購買。
顏色: 彩色 | 尺寸: T4.2 | 1 photo(s)
Author: c***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good quality 👍🏻👍🏻
顏色: 彩色 | 尺寸: T3 | 1 photo(s)
Author: N***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖 Gorgeous!
顏色: 彩色 | 尺寸: T3 | 2 photo(s)
Author: r***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Wow super good quality i love this product
顏色: 彩色 | 尺寸: T3